VOLEJTE ZDARMA 800 128 888

Kovo-Shop English

O KOVOSTEELU RECYCLING

DSC_6829KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. je největší dceřiná společnost firmy REC Group sídlící ve stejném areálu.

Společnost vybavena nejmodernější technikou se zabývá

  • výkupem a sběrem kovového odpadu, barevných kovů, papíru, textilu, nebezpečných a ostatní odpadů
  • provozem autovrakoviště
  • prodejem hutního materiálu, mulčovací kůry a náhradních dílů
  • disponuje vlastním vozovým parkem a možností přistavit kontejner.

Hlavní sídlo společnosti KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. se nachází ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Jeho další 4 provozy pak můžete navštívit na území Jihomoravského kraje, a to v Hodoníně, Veselí nad Moravou, Strážnici a Uherském Brodě.

Majitelé společnosti, pan Bronislav Janeček a Radomír Bureš, se rozhodli od 1. 7. 2012 zastřešit samostatné dceřiné společnosti pod jednotnou holdingovou strukturu REC Group. Mezi dceřiné společnosti tohoto holdingu nyní patří i KOVOSTEEL Recycling, s.r.o.

Společnost REC Group s.r.o. (neboli Recyklační Ekologické Centrum) sídlí ve Zlínském kraji ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Firma byla založena v roce 1998 a až do 30. 6. 2012 nesla název KOVOSTEEL, s.r.o. Neustálý vývoj spojený s rozšiřováním podnikatelských aktivit nejen v oblasti nakládání s odpady přiměl majitele k vytvoření holdingové struktury řízení. Z tohoto důvodu se KOVOSTEEL, s.r.o. transformoval na mateřskou společnost – REC Group s.r.o. a aktivity společnosti KOVOSTEEL v oblasti nakládání s odpady pokračovaly pod novým názvem firmy KOVOSTEEL Recycling, s.r.o.